Hava Durumu
Anlık
Yarın
21° 27° 18°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar4.70444.7233
Euro5.48095.5029
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret392

Hakkımızda

   Müşterilerimiz kendi alanlarında Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen kuruluşları, ürünlerini güvenilir iş ortakları; Livane Uluslararası Nakliyat ile taşınıyor, Livane Uluslararası Nakliyat, müşterilerini iş ortağı olarak görüyor, menfaatlerini ve gelişmelerini destekliyor, paylaşıyor.

   Müşterilerimiz bize, biz müşterilerimize hep güvendik, her zaman güveneceğiz. Özenle oluşturulmuş kadro tam bir takım ruhu ile tüm dünyadaki kalite ve hizmet üzerine kuran Livane Uluslararası Nakliyat, insan kaynaklarının yanı sıra araçlarna, tesislerine ve teknolojiye yaptığı yatırım ile her zaman bir adım önde olmayı hedefliyor.

    Livane Uluslararası Nakliyat; dağıtım ağı, eğitimli personeli ve modern filosuyla mamullerinizin sevkiyatını planlar, uygun araçlar ve koşullarda istenilen minimum sürede size ve müşterilerinize ulaştırılmasını sağlar. Livane Uluslararası Nakliyat, ihtiyaçlarınız doğrultusunda mevcut araç sayısını arttırabilecek ve hizmetlerini çeşitlendirebilecek kapasiteye sahiptir.

   Livane Uluslararası Nakliyat sürekli artmakta olan araç parkı ve personeli ile yurtdışı ile birlikte müşterilerine lojistik çözümler sunmaktadır. Gelişen lojistik süreçlerini ve teknolojilerini yakından takip ederek değişen ihtiyaçlara doğru zamanda cevap vererek, hızlı ve dinamik çözümler üretme noktasından yola çıkan Livane Uluslararası Nakliyat, müşterilerine sonuç odaklı alternatif çözümler sunmaktadır.

www.livanenakliyat.com.tr
Saat