+90 216 661 5907 - livane@livanenakliyat.com.tr

Komple Taşımacılık

Komple taşımacılık müşterilerinin isteklerini ve ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde karşılamak için karayolu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

Komple taşımacılık müşterilerinin isteklerini ve ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde karşılamak için karayolu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

Bu hizmetimizle müşterilerimize her türlü ürünün hacmine göre komple veya parsiyel taşımacılık seçenekleriyle hizmet vermektedir. Taşıma sürecinde deneyimli ve uzman kadromuzla sorunsuz ve güvenilir bir şekilde profesyonel çözümler sunmakla birlikte depolama ve yükleme alanları tahsis etmekteyiz. komple taşımacılık her açıdan uygun taşımacılık modelidir.

Sizden alınan ürünler varış noktasına gidene kadar hiç bir şekilde indirme bindirme görmediğinden hasar ve kayıp riski minimum düzeydedir. Bir diğer önemli husus da teslim süresidir. Komple taşımacılık, araçlar yola çıkış için belli saatler beklemek zorunda olmadığından ve duraklara uğramadığından çok daha süratli bir taşımacılık gerçekleştirir.

Verdiğimiz hizmetlerden dolayı uzun yıllar bu sektörde olmamız ve marka olmamızın bir kanıtıdır. Kazakistan ve Azerbaycan'da mevcut olan ofislerimiz ve Livane Nakliyata bağlı olan yerel şirketlerimiz aracılığı ile gümrükleme ve depolama hizmeti de ayrıca verilmektedir.


LİVANE ULUSLARARASI NAKLİYAT İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
Adres: Ferhat Paşa Mah. İnönü Cad. No:19 Ataşehir - İstanbul / TÜRKİYE
Tel: +90 216 661 5907 - Tel: +90 216 661 5908
livane@livanenakliyat.com.tr
WhatsApp İletişim