+90 216 661 5907 - livane@livanenakliyat.com.tr

Uluslararası Ve Yurtiçi Taşımacılık

Livane Uluslararası Nakliyat olarak yurtiçi yapacağınız taşımaları, 20 tane özel araç filosu İstanbul şubesi ile konusunda uzman olan aynı zamanda deneyimli personeli ile planlayarak, en uygun maliyetlerle doğru zamanda doğru noktaya teslim edilmesini...

Livane Uluslararası Nakliyat olarak yurtiçi yapacağınız taşımaları, 20 tane özel araç filosu İstanbul şubesi ile konusunda uzman olan aynı zamanda deneyimli personeli ile planlayarak, en uygun maliyetlerle doğru zamanda doğru noktaya teslim edilmesini, yurtiçi dağıtım hizmetini müşteri memnuniyetini ön planda bulundurarak, tam zamanında teslim noktasına ulaştırmaktayız.

Yüklerin teslim noktalarına ulaşım taleplerini, uluslararası taşıma ve gümrüklü depo süreci sonrasında, diğer süreçlerle entegreli olarak "Yurtiçi Dağıtımı" kapsamında gerçekleştiriyoruz. Livane Uluslararası Nakliyat, yurt içinde ve yurt dışında bulunan yaygın servis ağı ile yurtiçi ve yurtdışı taşımacılığın her alanında, güvenilir hizmetler sunmaktadır.

Şehirlerarası taşımacılık ve uluslararası taşımacılık sektöründe liderliğe yükselmeyi hedefleyen Livane Nakliyat, her türlü eşyanızı yurdun her köşesine rahatlıkla taşımaktadır. Eşyaların gideceği noktalara sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesi için ambalaj ve istif konusunda Ürününüzün miktarı ne olursa olsun, komple ve parsiyel taşıma servisleri hizmetinizdedir.

Ulaşım sektörünün içinde sürekli olarak kendini yenilemekte ve arayışlarını sürdürmekte olan Livane Nakliyat gelişen teknolojiye ayak uydurmaktadır. Uluslararası taşımacılık hizmetimiz de, perakende, hammadde, kuru gıda, endüstri, yapı dekorasyon, iklimlendirme, kağıt kauçuk, ham deri, canlı hayvan, inşaat vb. sektörlerine komple çözümleri ile hizmet veriyoruz. Çevreye duyarlı bakış açısıyla, taşıma taleplerinizi en kısa ve en verimli rotaları belirlemeyi hedefliyoruz. 


LİVANE ULUSLARARASI NAKLİYAT İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
Adres: Ferhat Paşa Mah. İnönü Cad. No:19 Ataşehir - İstanbul / TÜRKİYE
Tel: +90 216 661 5907 - Tel: +90 216 661 5908
livane@livanenakliyat.com.tr
WhatsApp İletişim